Drzwi zewnętrzne Hörmann dopasowane do bramy


Bez kategorii, Oferta

-25 czerwca, 2024

Drzwi zewnętrzne Hörmann dopasowane do bramy to zagadnienie, któremu chcemy przyglądnąć się w poniższym wpisie. W dzisiejszym świecie dopasowanie kolorystyczne i stylistyczne drzwi zewnętrznych do bramy to kluczowy aspekt, który wpływa zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność. Wybór odpowiednich drzwi może znacząco wpłynąć na wygląd całego budynku oraz komfort użytkowania. Dlatego warto poświęcić czas na dokładne przemyślenie tego zagadnienia.

Harmonia kolorystyczna

Kiedy wybieramy drzwi zewnętrzne, warto zwrócić uwagę na kolor elewacji budynku oraz bramy. Idealnie byłoby, gdyby drzwi i brama tworzyły spójną całość, harmonizując ze sobą pod względem koloru. Odpowiednio dobrane kolory mogą sprawić, że budynek będzie prezentował się elegancko i nowocześnie.

Drzwi zewnętrzne ThermoSafe

Praktyczne aspekty

Dopasowanie kolorystyczne ma również praktyczne znaczenie. Jasne kolory odbijają ciepło, co może być korzystne w przypadku drzwi skierowanych na południową stronę. Z kolei ciemniejsze kolory mogą pomóc w ukryciu ewentualnych zabrudzeń.

Dopasowanie kolorystyczne drzwi zewnętrznych do bramy to nie tylko kwestia estetyki, ale także funkcjonalności. Wybierając odpowiednie drzwi, warto zwrócić uwagę na harmonię kolorów oraz praktyczne aspekty. Dzięki temu nasz budynek będzie nie tylko piękny, ale także wygodny w użytkowaniu.

Drzwi zewnętrzne Hörmann IsoPro

Drzwi zewnętrzne Hörmann IsoPro to propozycja dla tych, którzy szukają drzwi ciepłych, stylowych, a do tego przeciwwłamaniowych. Oto kilka kluczowych informacji na ich temat:

 • Opis: Drzwi IsoPro mają stalową płytę drzwiową o grubości 65 mm, z przegrodą termiczną i wypełnieniem z twardej pianki poliuretanowej (PU). Ich ościeżnica jest aluminiowa, a profil to A5.
 • Izolacyjność cieplna: Dzięki stalowej konstrukcji i izolacji termicznej, drzwi IsoPro osiągają współczynnik przenikania ciepła UD nawet 0,88 W/(m²·K). To oznacza, że są bardzo dobrze izolowane, co przekłada się na oszczędności energetyczne.
 • Bezpieczeństwo: Drzwi IsoPro Secur w klasie przeciwwłamaniowej RC2 wyposażone są w bezpieczny zamek z 3-punktowym ryglowaniem, listwy przeciwwyważeniowe, okucia z zabezpieczającymi rozetami ES1 oraz regulowane zawiasy w trzech płaszczyznach. Dzięki temu zapewniają poczucie bezpieczeństwa we własnym domu.
 • Program “Czyste Powietrze”: Doskonałe drzwi do budynków podlegających termomodernizacji, które biorą udział w programie “Czyste Powietrze”.
 • Gwarancja: 5 lat gwarancji. Sprawdź warunki gwarancji.

Drzwi IsoPro to solidny wybór dla osób poszukujących estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Ich połączenie stali i aluminium gwarantuje trwałość, a wysoka izolacyjność termiczna przekłada się na komfort użytkowania.

Sprawdź drzwi zewnętrzne Hörmann IsoPro:

Drzwi zewnętrzne Hörmann Thermo65

Drzwi zewnętrzne Hörmann Thermo65 to połączenie stali i aluminium, które zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także wysoką izolacyjność termiczną. Oto kilka kluczowych informacji na temat tych drzwi:

 • Opis: Drzwi Thermo65 mają grubość płyty drzwiowej wynoszącą 65 mm. Ich konstrukcja opiera się na stalowej ramie wypełnionej pianką poliuretanową (PU). Dodatkowo, zewnętrzna warstwa drzwi wykonana jest z aluminium, co sprawia, że są one lekkie i trwałe.
 • Izolacyjność cieplna: Współczynnik przenikania ciepła UD dla drzwi Thermo65 wynosi nawet 0,87 W/(m²·K). To oznacza, że są one bardzo dobrze izolowane termicznie, co przekłada się na oszczędności energetyczne.
 • Kolorystyka: Drzwi Thermo65 dostępne są w różnych kolorach. Klienci mogą wybierać spośród 16 kolorów promocyjnych lub 5 oklein, w tym drewnopodobnych. Dzięki temu można dopasować je do elewacji budynku oraz bramy.
 • Na wymiar bez dopłaty: Drzwi wykonywane są na wymiar bez dodatkowej opłaty
 • Modne wykończenie: Dostępne w modnym wykończeniu Planar Matt Delux, tkóre występuje także w bramach garażowych.
 • Gwarancja: 5 lat gwarancji. Sprawdź warunki gwarancji.

Drzwi Thermo65 to solidny wybór dla osób poszukujących estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Ich połączenie stali i aluminium gwarantuje trwałość, a wysoka izolacyjność termiczna przekłada się na komfort użytkowania.

Sprawdź drzwi zewnętrzne Hörmann Thermo65:

Drzwi zewnętrzne Hörmann ThermoSafe

Drzwi zewnętrzne Hörmann ThermoSafe to wyjątkowe rozwiązanie, które łączy estetykę z bezpieczeństwem. Oto kilka kluczowych informacji na temat tych drzwi:

 • Opis: Drzwi ThermoSafe są wykonane z aluminium i dostępne w klasie przeciwwłamaniowej RC3. To oznacza, że wytrzymują próbę włamania przez co najmniej 5 minut. Ich konstrukcja jest solidna i trwała.
 • Izolacyjność cieplna: Pomimo swojej wytrzymałości, drzwi ThermoSafe zachowują wysoką izolacyjność termiczną. Współczynnik przenikania ciepła UD wynosi nawet 0,87 W/(m²·K).
 • Bogata oferta: Drzwi ThermoSafe dostępne są w 15 wzorach i 8 kolorach promocyjnych. To pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i stylu budynku.
 • Gwarancja: 10 lat gwarancji. Sprawdź warunki gwarancji.

Drzwi ThermoSafe to nie tylko zabezpieczenie, ale także element dekoracyjny. Dzięki nim można stworzyć harmonijną całość, która będzie estetycznie komponować się z bramą i elewacją budynku.

Sprawdź drzwi zewnętrzne Hörmann ThermoSafe:

Dopasowanie kolorystyczne drzwi do bramy

Dopasowanie kolorystyczne drzwi zewnętrznych do bramy to kluczowy aspekt, który wpływa zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność całego budynku. Poniżej przedstawiam główne punkty, które warto wziąć pod uwagę:

1. Harmonia kolorystyczna

 • Wybierając drzwi zewnętrzne, warto zwrócić uwagę na kolor elewacji budynku oraz bramy. Idealnie byłoby, gdyby drzwi i brama tworzyły spójną całość, harmonizując ze sobą pod względem koloru. Odpowiednio dobrane kolory mogą sprawić, że budynek będzie prezentował się elegancko i nowocześnie.

2. Praktyczne aspekty

 • Jasne kolory odbijają ciepło, co może być korzystne w przypadku drzwi skierowanych na południową stronę. Z kolei ciemniejsze kolory mogą pomóc w ukryciu ewentualnych zabrudzeń.
 • Warto również zastanowić się nad kontrastem między drzwiami a bramą. Czasami subtelny kontrast może dodatkowo podkreślić estetykę budynku.

3. Wybór odpowiednich drzwi

 • Drzwi IsoPro to stalowe drzwi zewnętrzne o grubości 65 mm, wyposażone w przegrodę termiczną i wypełnienie z twardej pianki PU. Dostępne są w różnych kolorach, umożliwiając dopasowanie do elewacji.
 • Drzwi Thermo65 łączą stal i aluminium. Grubość płyty drzwiowej wynosi 65 mm, a współczynnik UD również osiąga 0,87 W/(m²·K). Wybór spośród 16 kolorów promocyjnych lub 5 oklein, w tym drewnopodobnych.
 • Drzwi ThermoSafe to aluminiowe drzwi dostępne w klasie przeciwwłamaniowej RC3. Wytrzymują próbę włamania przez co najmniej 5 minut. Współczynnik UD wynosi nawet 0,87 W/(m²·K). Bogata oferta obejmuje 15 wzorów i 8 kolorów promocyjnych.

4. Podsumowanie

Dopasowanie kolorystyczne drzwi zewnętrznych do bramy to nie tylko kwestia estetyki, ale także funkcjonalności. Wybierając odpowiednie drzwi, warto zwrócić uwagę na harmonię kolorów oraz praktyczne aspekty. Dzięki temu nasz budynek będzie nie tylko piękny, ale także wygodny w użytkowaniu

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300