O nas

Poznajmy się

Rastor – Autoryzowany Partner Hormann


Rastor – autoryzowany partner Hormann to firma rodzinna, która powstała w 1999 roku. Słowo „rodzinna” ma w naszym przypadku niebagatelne znaczenie, ponieważ to właśnie z tego modelu pracy wynieśliśmy indywidualne podejście do Klienta. Każdy jest dla nas inną historią i inną potrzebą do zrealizowania.

Na samym początku specjalizowaliśmy się głównie w montażu bram przemysłowych, obsługiwaliśmy duże firmy i kontrahentów, jednak aktualnie specjalizujemy się w obsłudze inwestorów indywidualnych i deweloperów.
Od samego początku związani jesteśmy z marką Hormann, co czyni nas ekspertami od bram, napędów, sterowników i czujników właśnie tej firmy. Posiadamy certyfikaty Autoryzowanego Partnera i Autoryzowanego Serwisu.

Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę, szkolimy pracowników, a to zapewnia nam uznanie wśród Klientów wybierających nasze bramy, ale także korzystających z usług naszego serwisu.

Przez ponad 10 lat nasze biuro mieściło się w Krakowie, jednak powiększająca się oferta bram garażowych, drzwi, bram przemysłowych sprawiła, że postanowiliśmy znaleźć znacznie większą i wygodniejszą, zwłaszcza dla naszych Klientów, lokację.

Zapraszamy wszystkich do miejscowości Niedźwiedź, która znajduje się zaledwie 25 min od Krakowa, 17 min od Nowej Huty. Tutaj mamy możliwość zaprezentowania całego, bogatego asortymentu.

Hörmann


Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann – największym producentem w Europie.

Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwoliły na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć stałą pozycję na rynku.

Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości w trosce o Klienta. Już czwarte pokolenie wnuków i prawnuków założyciela prowadzi spółkę komandytową Hörmann KG.

Osobiście odpowiedzialnym wspólnikiem spółki jest Thomas J. Hörmann.

Rastor - serwis Hörmann Kraków

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300