KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023: Firma Hörmann Wyznacza Standardy na Rynku


Nagrody

-20 września, 2023

W dzisiejszym dynamicznym świecie konsumenckim, gdzie wybór jest ogromny, znalezienie firmy, która jest liderem jakości, staje się priorytetem dla coraz większej liczby klientów. Jedną z firm, która wyznacza standardy jakości w branży drzwi i bram garażowych, jest niemiecka firma Hörmann. W tym roku kolejny raz Hörmann otrzymał I miejsce jako Konsumencki Lider Jakości 2023 w kategorii bramy garażowe. Pierwszy raz natomiast wyróżnieni zostaliśmy III miejscem w kategorii drzwi zewnętrzne.

Tradycja i Innowacja

Firma Hörmann ma korzenie sięgające roku 1935, co oznacza prawie 90 lat doświadczenia w produkcji drzwi i bram. Ta długa tradycja świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie produktów najwyższej jakości. Jednak to nie tylko historia czyni Hörmann liderem jakości. To również nasze nieustanne dążenie do innowacji.

Innowacyjne rozwiązania techniczne wprowadzamy do każdego produktu Hörmanna, co pozwala na dostarczanie klientom rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale często przewyższają ich oczekiwania. Bez względu na to, czy potrzebujesz solidnych drzwi garażowych, eleganckich drzwi wejściowych do domu czy też nowoczesnych systemów kontroli dostępu, Hörmann ma odpowiednie rozwiązanie.

Konsumencki Lider Jakości

Jakość i Bezpieczeństwo

Konsumencki Lider Jakości to wielkie wyróżnienie, ponieważ nagroda jest przyznawana na podstawie głosów konsumentów. Takie wyróżnienie otrzymuje firma, która nie tylko produkuje produkty o imponującym wyglądzie, ale przede wszystkim dba o jakość i bezpieczeństwo. Klienci znają produkty Hörmann z doskonałej jakości materiałów i precyzyjnego wykonania. Każdy produkt poddajemy rygorystycznym testom, aby zapewnić niezawodność i trwałość.

Bezpieczeństwo jest kluczowym aspektem w każdym produkcie Hörmanna. Nasze drzwi i bramy projektujuemy z myślą o ochronie domu i rodziny. Dzięki zaawansowanym systemom zabezpieczeń i technologii antywłamaniowych możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twój dom jest bezpieczny.

Ekologia i Zrównoważony Rozwój

Kiedy mówimy o liderze jakości, nie możemy zapominać o zrównoważonym rozwoju i trosce o środowisko. Firma Hörmann jest zaangażowana w redukcję swojego wpływu na środowisko. Wszystkie produkty są projektowane z myślą o efektywności energetycznej, co pomaga zmniejszyć zużycie energii i emisję dwutlenku węgla.

Ponadto, firma Hörmann dba o odpowiedzialne zarządzanie surowcami i procesami produkcyjnymi. Nasze zobowiązanie do ochrony środowiska jest zgodne z wartościami coraz większej liczby klientów, którzy poszukują ekologicznych rozwiązań.

Konsumencki Lider Jakości - Hörmann

Obsługa Klienta

Konsumencki Lider Jakości to także wyróżnienie dla firmy, która oferuje doskonałą obsługę klienta. Firma Hörmann oferuje profesjonalizm i zaangażowanie w obsłudze klienta. Konsultanci firmy są gotowi pomóc w wyborze odpowiednich produktów, udzielić porad technicznych i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Hörmann jest też znany z szybkiej i skutecznej obsługi posprzedażowej. Gwarantując wsparcie klientom, firma potwierdza swoje zaangażowanie w satysfakcję i bezpieczeństwo klientów.

Konsumencki Lider Jakości – Podsumowanie

Firma Hörmann to bez wątpienia KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI w branży bram garażowych i drzwi co potwierdzone zostało kolejny raz nagrodami w 2023 roku. Nasza tradycja, innowacyjność, jakość, bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój i obsługa klienta stanowią standard, który inni producenci tylko próbują osiągnąć.

Jeśli szukasz niezawodnych, pięknych i ekologicznych rozwiązań dla swojego domu lub firmy, warto zwrócić uwagę na produkty Hörmann. To firma, która nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale także je przewyższy, ustanawiając nowe standardy jakości na rynku.

Hörmann

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300