Hormann Instrukcja pdf


Porady

-22 marca, 2023

Hormann Instrukcja pdf to strona gdzie znajdziesz instrukcje obsługi oraz montażu, eksploatacji i konserwacji do najpopularniejszych napędów do bram garażowych Hormann. Instrukcje dostępne są w formie pliku PDF, który można otworzyć w przeglądarce internetowej lub pobrać na komputer. Udostępnione przez nas instrukcje występują w polskiej wersji językowej lub kilku wersjach językowych (na przykład: polskiej, czeskiej, niemieckiej, itd). W przypadku wielojęzycznych instrukcji obsługi, należy przewinąć w dół aby znaleźć polską wersję.

Hormann instrukcja pdf

Instrukcja pdf – jak szybko znaleźć błąd

Często nasi klienci zastanawiają się i pytają nas: “co oznaczają cyfry na wyświetlaczu mojego napędu?” Aby usprawnić pracę serwisu napędy Hormann wyposażono w wyświetlacze lub diody LED informujące o potencjalnych usterkach.

Błędy w napędach SupraMatic

Napędy SupraMatic serii II, III i IV wyposażono w wyświetlacze informujące o tym co w danym momencie dzieje się z naszą bramą. W momencie poruszania się (pracy bramy) możemy zauważyć symbol “-” poziomej kreski zmieniający położenie wraz z pracą bramy. Ponadto cyfra pojawiająca się na wyświetlaczu może oznaczać błąd, warto wówczas sprawdzić co może być jego przyczyną. Poniżej przedstawiamy fragment instrukcji ze wskazaniami diody dla błędów napędu SupraMatic seria III.

Błędy w napędach ProMatic

W przypadku tańszej wersji naszych napędów, czyli na przykład modelu ProMatic, które nie posiadają wyświetlacza, o nieprawidłowej pracy napędu informuje nas Dioda LED. Jest ona widoczna pod przezroczystym przyciskiem nawet przy założonej obudowie. W normalnym trybie dioda LED świeci się cały czas. W momencie usterki dodatkowo zaczyna mrugać. Dzięki temu wiemy, że pojawił się błąd i możemy sprawdzić jaki. Poniżej przedstawiamy ponadto listę wskazań diody dla napędu ProMatic 3 oraz potencjalne przyczyny oraz rozwiązania.

Hormann instrukcje do pobrania

Hormann instrukcje pdf do bram garażowych:

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300