Kolorowe drzwi zewnętrzne – nowy trend na rynku

Kolorowe drzwi wejściowe – najciekawszy trend na wiosnę.

Najciekawszym trendem w branży stolarki budowlanej jest postawienie na kolorowe drzwi zewnętrzne. Niedawno przywitaliśmy kalendarzową wiosnę. Ta pora roku części z nas kojarzy się z dłuższym dniem, większą ilością słońca, a także rozkwitającymi drzewami i kwiatami we wszystkich kolorach tęczy. To także czas wiosennych porządków i remontów w naszym domu i ogrodzie. Jeśli należysz do tych osób, które wiosnę czują nie tylko w sercu, koniecznie zastanów się nad wymianą drzwi wejściowych i postaw na szeroko dostępną ofertę kolorowych drzwi.

To zdecydowanie najciekawszy trend w branży stolarki budowlanej, który zyskuje na popularności z roku na rok. Jeszcze nie tak dawno prym na rynku wiodły uniwersalne kolory, takie jak odcienie brązów czy bardzo popularny ostatnio antracyt. Pasują one do najczęściej wybieranych przez nas kolorów okien czy dachów. Jednak coraz częściej nasi klienci decydują się na drzwi we wszystkich kolorach świata. Najczęściej wybierają drzwi w odcieniach soczystej czerwieni czy kobaltu. Zakochaliśmy się i my w kolorowych drzwiach zewnętrznych, które przyciągają wzrok przechodniów i sąsiadów.

kolorowe drzwi zewnętrzne

Skąd pochodzi moda na kolorowe drzwi wejściowe?

Kolorowe drzwi zewnętrzne są niezwykle popularne w krajach Skandynawskich oraz Wielkiej Brytanii czy Irlandii. Szpaler domów ustawionych w jednym szeregu wyróżniają drzwi w różnych oryginalnych kolorach. Ponoć tradycja ta ma swój początek w tym, że panowie wracający z pubu nie trafiali do swoich domów. Żeby ułatwić odnajdywanie własnego domu, właściciele zaczęli wstawiać drzwi pomalowane na intensywne kolory: żółte, różowe, czerwone, zielone czy niebieskie. I ta metoda naprawdę się sprawdzała 😉 Dziś moda na kolorowe drzwi wejściowe przyszła również do nas, a drzwi w najróżniejszych kolorach stanowią ciekawy i oryginalny element wykończeniowy zarówno nowoczesnego jak i tradycyjnego domu.

Drzwi Hormann THP65

Kolorowe drzwi Hörmann – wysoka jakość z odrobiną szaleństwa.

Drzwi prowadzące do domu powinny przede wszystkim stanowić przeszkodę dla nieproszonych gości, chronić przed utratą ciepła i wpływem hałasu. Hörmann jako największy producent drzwi wejściowych w Europie, oferuje drzwi spełniające te kryteria. Jeśli szukasz wysokiej jakości drzwi z odrobiną szaleństwa postaw na drzwi zewnętrzne Hörmann i zapoznaj się z naszą ofertą.

Model cieszący się największą popularnością to drzwi Hörmann THP65. Są to stalowe drzwi o wysokich właściwościach izolacyjnych z nowoczesnym wyglądem i 5-letnią gwarancją. Grubość skrzydła wynosi 65 mm. Do wyboru wzory pełne i z przeszkleniem, a także z dodatkowym naświetlem bocznym. Zabezpieczeniem po stronie zawiasów jest listwa zabezpieczająca. Wypełnieniem w drzwiach THP65 jest rdzeń z utwardzonej pianki PU o wysokich właściwościach izolacyjnych. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

 

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300