Brama garażowa uchylna – czy warto w nią zainwestować?

Brama garażowa uchylna – nadal bardzo popularna.

Brama garażowa uchylna to stale bardzo popularny i często wybierany typ bramy. Od kiedy kilkanaście lat temu brama garażowa uchylna pojawiła się na rynku, szybko stała się sprzedażowym hitem, zastępując bramy rozwierne i stanowiąc konkurencję dla znacznie droższych bram garażowych segmentowych. Największą popularnością bramy uchylne cieszyły się w latach 90-tych. Jednak i dziś stanowią atrakcyjny i chętnie wybierany asortyment zwłaszcza w marketach budowlanych.

Brama garażowa uchylna Hörmann

Zalety bramy garażowej uchylnej.

Brama garażowa uchylna jest połączeniem wysokiej jakości i niezawodności z niską ceną oraz prostym montażem. Ten ostatni czynnik nie jest bez znaczenia, zwłaszcza w przypadku montażu bram garażowych w już istniejących obiektach. Dodatkowym atutem tego typu bramy jest wygoda użytkowania. Jej konstrukcja oraz system oparty na prowadnicach i rolkach sprawia, że otwieranie i zamykanie bramy uchylnej jest proste, wygodne i bardzo mało awaryjne. Wieloletnią trwałość bramy garażowej uchylnej gwarantuje wykonanie jej z ocynkowanej stali pomalowanej proszkowo. Dzięki wykorzystaniu do jej produkcji ocynkowanej stali brama uchylna jest odporna na szkodliwe działanie wilgoci i mimo ciągłego wystawienia na niesprzyjające czynniki atmosferyczne nie rdzewieje. Proszkowe malowanie sprawia, że kolor bramy jest odporny na działanie promieni UV i nie ulega zmianie. Sprawdź bramę garażową uchylną Hörmann Pearl w promocji.  

Höramnn - brama garażowa uchylna

Brama garażowa uchylna – czy możliwa jest naprawa lub wymiana?

Często nasi klienci pytają : czy moją starą bramę da się jeszcze naprawić? Odpowiadamy: oczywiście, że tak! Najbardziej popularne modele bram uchylnych Hörmann to: Brama N80 oraz Ecostar. Zdarza się bardzo często, że do takich właśnie bram, kilku lub kilkunastoletnich, klienci poszukują części zamiennych. Mamy dla nich dobrą wiadomość. Firma Hörmann oferuje w sprzedaży ogromny asortyment części, dostępnych od ręki lub na specjalne zamówienie. Części zamienne są dokładnie dopasowane do ich bramy. Jak to możliwe? Hörmann posiada archiwum wszystkich sprzedanych bram i na podstawie tabliczki znamionowej, umieszczonej na każdej z nich jest w stanie dobrać odpowiednio pasującą część zamienną.

Jednym z najczęściej wymienianych elementów w bramach uchylnych są pęknięte sprężyny. Jej symbol wytłoczony jest na górnym uchwycie każdej z nich np. 001. Dzięki temu szybko dobierzemy i wycenimy te właściwe elementy. Kolejne najczęściej zużywające się elementy to rygle, obejmy rolek z rolką, zamki z wkładką czy komplet uchwytów. Wszystkie z nich znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdź części zamienne do bram garażowych uchylnych.

Zatem jeśli potrzebujesz wymienić uszkodzony element w swojej bramie, zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie pomożemy aby Twoja brama posłużyła Ci przez kolejne lata.

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300