Montaż bramy garażowej Hormann

Montaż bramy garażowej Hörmann – na co się zdecydować?

Montaż bramy garażowej Hormann można wykonać samodzielnie lub przez sprawdzoną i odpowiednio przeszkoloną ekipę. Polecamy tę drugą opcję, ponieważ nieprawidłowo zainstalowana brama garażowa może sprawiać problemy, wymagać ciągłych napraw i regulacji. Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniej ekipy i to powinno być głównym kryterium przy wyborze sprzedawcy bramy garażowej.

Jaką ekipę wybrać do montażu bramy garażowej Hörmann?

Montaż bramy garażowej hormann

Ekipa montująca bramę garażową powinna być dobrze wyszkolona i bardzo dobrze znać produkty firmy Hörmann. Pragniemy aby nasze ekipy montażowe były niezawodne i sprawdzone, dlatego dbamy o ich rozwój i uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez Hörmann Polska, uzyskując co roku certyfikat Autoryzowanego Partnera i Serwisu.

Montaż bramy garażowej Hormann – etapy

Montaż bramy garażowej

Rastor jako Autoryzowany Partner Handlowy firmy Hörmann zapewnia najlepsze wsparcie przy sprzedaży i montażu bramy. Wszystko zaczyna się od fachowej konsultacji na miejscu montażu, gdzie nasza ekipa dokonuje pomiarów otworów garażowych. Na tej podstawie przygotowujemy ostateczną oferta dla klienta. Wkrótce po złożeniu zamówienia otrzymacie informację o przewidywanym terminie montażu. Sam proces montażu zaczyna się w przypadku remontowanego garażu od zdemontowania starej bramy garażowej. Następnie montujemy nową bramę garażowa firmy Hörmann. Nasi monteży dokonują to z największą precyzją i zwróceniem uwagi na najdrobniejsze szczegóły. Z reguły trwa to kilka godzin. Dodatkowo podczas odbioru nasza ekipa zaprezentuje nowym użytkownikom funkcje zamontowanej bramy garażowej i przekaże najważniejsze informacje na temat bezpiecznego sposobu obsługi.

Sprawdź naszą ofertę bram garażowych segmentowych.

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300