Napęd do bramy Hörmann

Napęd do bramy i bajka staje się rzeczywistością.

Czy napęd do bramy może zmienić bajkę w rzeczywistość? Oczywiście, że tak, ale tylko napęd do bramy marki Hörmann 🙂 Wyobraźmy sobie powrót do domu w zimny, deszczowy dzień. Za sprawą naszego smartphon’a otwieramy w kilka sekund bramę wjazdową i garażową, omijając nieprzyjemną aurę. Brama zamyka się cicho nie budząc naszego dziecka, a wbudowane w napędzie diody LED oświetlają garaż i samoczynnie się wyłączają, kiedy my razem z rodziną jesteśmy już wewnątrz domu. To nie jest bajka… Takie rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Napęd do bramy Hörmann to niemiecka solidna jakość z 5 letnią gwarancją.

Napęd do bramy Hormann

Atuty napędów do bram Hörmann

  • Niezawodność napędów dzięki odpowiednio dobieranym urządzeniom do wielkości i ciężaru naszej bramy.
  • Niezwykła prędkość otwierania.
  • Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, dzięki faktowi, że w trybie stand-by pobierają niewielką ilość prądu.
  • Możliwość obsługi kilku napędów za pomocą jednego pilota lub aplikacji w smartphon’ie.
  • Prawidłowa i bezawaryjna praca bramy przez dekady dzięki montażowi wykonanemu przez naszą  doświadczoną i przeszkoloną ekipę.

Hormann sterowanie aplikacją

Oferta napędów do bram

W ofercie marki Hörmann znajdziemy napędy do różnego rodzaju bram:

  • przesuwnych
  • dwuskrzydłowych
  • garażowych

Napęd do bramy SupraMatic E

Polecamy napęd Hormann SupraMatic E, który wyróżnia się szczególnie niskim, mniejszym niż 1W zużyciem prądu w trybie stand-by. Prędkość otwierania napędu wynosi nawet 25cm na sekundę, więc gwarantuje bardzo szybkie i wygodne otwieranie bramy. Energooszczędne oświetlenie LED w napędzie składające się aż z 20 diod LED wbudowanych w głowicy gwarantuje równomierne oświetlenie garażu. W komplecie z napędem znajduje się 1 pilot. Dodatkowo oferowany odbiornik Bluetooth umożliwia sterowanie bramą również za pomocą smathphon’a dzięki aplikacji Hörmann BlueSecur.

Napęd Hormann Supramatic

Napęd do bramy Lineamatic

Napęd do bramy wjazdowej przesuwnej LineaMatic pracuje z maksymalną prędkością nawet 22cm/s, więc nie będziemy już w nieskończoność czekać na ulicy aby przejechać przez bramę. Ma funkcję łagodnego startu i zatrzymania, dzięki czemu pracuje płynnie i cicho. Cechą wyróżniającą napędy LineaMatic jest ich kompaktowa, regulowana w pionie obudowa, wykonana z odlewu cynkowego i tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Napęd posiada w komplecie 1 pilot, ale daje też możliwość sterowania ze smatphon’a. Opcjonalnie można zastosować napęd z odbiornikiem HET 24 BLE w technologii Bluetooth.

Naped Hormann Leneamatic

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą napędów do bram garażowych.

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300