Slategrain – struktura łupka w bramach garażowych segmentowych Hörmann

Slategrain – struktura łupka

Slategrain – struktura łupka to najnowsza powierzchnia firmy Hörmann. Powierzchnia może być wykorzystana do bram garażowych segmentowych Hörmann. Bramy garażowe są obecnie ważnym elementem wyglądu domu. Firmy produkujące bramy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych i modniejszych powierzchni bram aby zadowolić coraz bardziej wymagającego klienta. Najnowsza powierzchnia Slategrain do bram garażowych segmentowych Hörmann imituje strukturę kamienia łupkowego.  Dzięki tej strukturze bramy nabierają nowoczesnego i innowacyjnego wyglądu i stają się elementem dekoracyjnym domu. Klienci mogą wybierać z pośród 16 różnych kolorów preferowanych dla powierzchni Slategrain oraz wszystkich kolorów z palety RAL.

Slategrain - struktura łupka

Zalety powierzchni Slategrain

Niewątpliwą zaletą Slategrain – najnowszej powierzchni oferowanej przez firmę Hörmann jest na pewno nowoczesny, modny wygląd. Od kilku lat powierzchnie strukturyzowane cieszą się dużą popularnością i w tym wypadku tak właśnie jest. Powodem jest ciekawy wygląd imitujący naturalny kamień łupkowy, ale także duża wytrzymałość powierzchni bramy oraz łatwa jej pielęgnacja. Dzięki zastosowaniu strukturyzowanej powierzchni Slategrain niewielkie zarysowania są dużo mniej widoczne niż na gładkich powierzchniach. Hörmann oferuje powierzchnia Slategrain do bram garażowych segmentowych z przetłoczeniami M i L. Powierzchnię można zastosować w bramach z serii LPU42 Hörmann. Dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem powierzchni Slategrain jest otrzymanie efektowego rozwiązania za przystępną cenę. Ta korzyść przekona na pewno inwestorów poszukujących dobrych, ale tańszych rozwiązań. Sprawdź cenę Bramy garażowej Hörmann Slategrain u nas.  

Slategrain struktura łupka

Powierzchnia Slategrain w naszej najnowszej realizacji.

Slategrain to powierzchnia wykorzystana w naszej najnowszej realizacji. Klienci wymieniają stare bramy wybrali bramy garażowe segmentowe Hörmann o najmodniejszej obecnie powierzchni Slategrain. Postawili na strukturę łupka i nowoczesny kolor bazaltowo-szary o symbolu RAL7012, które idealnie komponują się z aktualnymi trendami w architekturze. Dodatkowo aby doświetlić garaż jedna z bram została wyposażona w przeszklenia MO z przezroczystą szybą.

Slategrain Hörmann

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300