Brama garażowa Hörmann Beton – nowe oblicze bram garażowych

Brama garażowa – ważny element elewacji domu.

Wszyscy wiemy, że bramy garażowe są coraz ważniejszym elementem wizualnym elewacji domów. W ostatnim czasie zauważyliśmy, że klienci coraz częściej wybierają bramy o wyszukanych i finezyjnych wzorach. Idąc naprzeciw potrzebom klientów powstała brama garażowa Hörmann w nowych wzorach powierzchni o nazwie Duragrain m.in. “Beton”. Ta nowość bardzo przypadła nam do gustu!

Nowa seria bram segmentowych posiada aż 24 wzory powierzchni, które dają możliwość zaaranżowania wyglądu elewacji domu w bardziej innowacyjny i dodatkowo kreatywny sposób.

Duragrain - 24 wzory powierzchni bram garazowych

 

Brama garażowa Höraman.

Dzięki naturalnemu wyglądowi wiernie oddają charakter imitowanej powierzchni. Do wyboru mamy wiele unikatowych wzorów bram garażowych. Na przykład niektóre do złudzenia przypominają: beton, zardzewiałą stal, przetarte drewno czy bambus. Ponadto inne naśladują najróżniejsze gatunki drewna, takie jak: orzech kolonialny, spalony dąb, orzech włoski terra czy drewno tekowe.

Kolor Beton bramy garazowej Hormann

 

Beton – wzór nowoczesnych inwestycji.

Brama garażowa Hörmann „Beton” to wzór, który jest hitem wśród nowoczesnych inwestycji. Dlatego polecamy go do projektów monochromatycznych, wykorzystujących kolory: np. biały, czary oraz szarości i grafity, z którymi świetnie się komponuje.

Brama garazowa hormann beton - inwerstycja
brama garazowa hormann - zdjecie inwestycji

 

Realizacja projektu z bramą garażową Hörmann w kolorze Beton.

Przedstawiamy realizację projektu nowoczesnego domu z wykorzystaniem bramy garażowej Hörmann w strukturze i kolorze betonu.

Lakier chroniący bramę garażową Hörmann przez UV i zarysowaniami.

Warto zwrócić uwagę, że dekoracyjna powłoka jest powlekana lakierem ochronnym. Dzięki temu powierzchnia jest odporna na działanie promieni UV i zarysowania. To sprawia, że otrzymujemy gwarancję trwale atrakcyjnego wyglądu bramy.

brama garazowa hormann - lakier chroniacy


Dane techniczne bramy garażowej Hörmann

A teraz dla chętnych – trochę danych technicznych. Prezentowana brama garażowa posiada stalowe segmenty LPU o grubości 42mm, które są ocieplane pianką PU. Zarówno od wewnętrznej jak i zewnętrznej strony powierzchnię ocynkowano ogniowo. Segmenty z obu stron zagruntowano w kolorze RAL 9002 (białoszary). Podsumowując z zewnętrznej strony segmentów naniesiono odporną na działanie promieni UV i zarysowania powierzchnię dekoracyjną.

Brama garażowa Hörmann z napędem SupraMatic E IV generacji

Dodatkowo brama garażowa Hörmann Beton jest kompatybilna z napędem Hormann SupraMatic E IV generacji. Dzięki takiemu połączeniu będzie stanowić komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu możemy wjeżdżać i wyjeżdżać bezpośrednio do/z garażu bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Naped hormann supramatic 3 iv generacji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów marki Hörmann.

W razie pytań prosimy o kontakt z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania.

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300