Szlabany Parkingowe Hörmann: Bezpieczna Enklawa Dla Twoich Dzieci

Masz dość tego, że na Twoim podjeździe pojawiają się niechciane samochody? A może marzysz o stworzeniu bezpiecznej przestrzeni dla swoich dzieci? Jeśli tak, to szlabany parkingowe Hörmann mogą być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W dzisiejszym wpisie na blogu skupimy się na możliwościach, jakie oferują te szlabany dla klientów indywidualnych.

Domki Jednorodzinne i Osiedla – Idealne Miejsce na Szlabany Parkingowe

Szlabany parkingowe Hörmann idealnie sprawdzają się na osiedlach z domkami jednorodzinnymi. Dzięki nim można stworzyć razem z sąsiadami bezpieczną enklawę dla dzieci, gdzie mogą się bawić bez obaw o bezpieczeństwo. Jak to działa? Szlabany stanowią barierę, która zapobiega dostępowi obcych pojazdów na teren osiedla. Możesz nimi sterować za pomocą pilota lub nawet z systemu GSM, używając swojego telefonu. To oznacza, że tylko upoważnione osoby mają dostęp, a Twoje dzieci mogą bezpiecznie bawić się na uliczkach osiedla.

szlabany parkiengowe hörmann

Dopasowana Szerokość i Wydajność

Szlabany parkingowe Hörmann oferują elastyczność, jeśli chodzi o szerokość drogi, którą mają zabezpieczać. Mogą być stosowane na drogach o szerokości od 2 do 6 metrów, co oznacza, że są idealne zarówno dla wąskich alejek osiedlowych, jak i większych ulic. To rozwiązanie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Trwałość i Niskie Koszty Eksploatacji

Jedną z kluczowych zalet szlabanów parkingowych Hörmann jest ich trwałość. Mogą one wytrzymać nawet milion cykli przy użytkowaniu nawet 500 razy dziennie. To oznacza, że są nie tylko solidne, ale również wymagają minimalnych kosztów konserwacji. Dodatkowym atutem jest to, że jednostka sterująca jest bezpośrednio zintegrowana z obudową szlabanu i dzięki temu dobrze chroniona. Dzięki budowie modułowej komponenty łatwo się montuje lub wymienia. Pozwala to na łatwe i szybkie rozpoznanie i usunięcie ewentualnych usterek. Dodatkowe elementy rozbudowy systemu takie jak np. moduł systemu zarządzania identyfikacją instaluje się bezpośrednio w obudowie szlabanu. Dzięki instalacji wszystkich komponentów i modułów rozbudowy w jednej obudowie koszty konserwacji i serwisowania są znacznie niższe.

szlaban parkingowy

Szybkość i Efektywność

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem między szlabanem a bramą przesuwną, warto wiedzieć, że szlaban zamyka się i otwiera w zaledwie kilka do kilkunastu sekund. Jest to znacznie szybsze rozwiązanie niż brama przesuwna, co oznacza, że ruch na Twoim osiedlu będzie płynniejszy i bardziej efektywny.

Szlabany parkingowe Hörmann – rodzaje

Obecnie mamy dostępne 3 rodzaje automatycznych szlabanów parkingowych Hörmann:

  • szlaban Hörmann SH300 – o maksymalnej szerokości blokady 3,75m
  • szlaban Hörmann SH600 – o maksymalnej szerokości blokady 6,14m
  • szlaban Hörmann SH 800 – o maksymalnej szerokości blokady 10,47m

Inne możliwości zastosowania szlabanów

Możliwości zastosowania szlabanów są wszechstronne. To nie tylko osiedla mieszkaniowe, ale także parkingi pracownicze, parkingi hotelowe czy inne kompleksy mieszkaniowe. Takie systemy szlabanów są również idealnym rozwiązaniem do parkingów długoterminowych, dzięki połączeniu ich z odpowiednimi urządzeniami kontrolnymi i prostymi elementami obsługi lub przez rozwiązania systemowe obejmujące zarządzanie identyfikacją.

Podsumowując szlabany parkingowe Hörmann są doskonałym rozwiązaniem dla klientów indywidualnych, którzy pragną zapewnić bezpieczeństwo i komfort swoim rodzinom i sąsiadom. Elastyczność, trwałość, niskie koszty eksploatacji oraz szybkość działania czynią je idealnym wyborem dla osiedli domków jednorodzinnych. Cena od 6500 zł. brutto z 23% VAT za szlaban SH50 z ramieniem 3 m to inwestycja w bezpieczną i spokojną przyszłość Twojego osiedla. Niech Twoje dzieci mogą się bawić bezpiecznie, a Ty cieszyć się spokojem. Szlabany parkingowe Hörmann to klucz do takiej właśnie przyszłości.

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300