Drzwi wewnętrzne Hormann

Drzwi wewnętrzne – szeroka oferta Hörmann  

Drzwi wewnętrzne Hörmann to element wystroju, który doda szyku i nowej, wysokiej jakości każdemu wnętrzu. Hörmann to nie tylko bramy garażowe, napędy i drzwi wejściowe. Producent oferuje szeroki wachlarz wysokiej jakości drzwi wewnętrznych. Wszyscy wiemy, jak przy urządzaniu domu ważne są wszystkie elementy wystroju. Od jakiegoś czasu drzwi pokojowe stały się właśnie takim elementem. Dlatego decydując się na zakup drzwi wewnętrznych warto dobrze się zastanowić i postawić na wysoką jakość i sprawdzoną markę.

Bez względu na to czy szukamy drzwi klasycznych do domu lub mieszkania o tradycyjnym wystroju, czy drzwi nowoczesnych, najważniejszą kwestią przy wyborze drzwi wewnętrznych jest ich jakość. To właśnie drzwi pokojowe są najczęściej używanymi w domu drzwiami. Dlatego Hörmann stawia na najwyższą jakość i wyjątkową trwałość swoich drzwi. Oferta jest bardzo szeroka, więc można wybrać model według swoich preferencji. Super nowoczesne drzwi w modnym odcieniu szarości? A może klasyczne, białe, lakierowane? Lubisz drzwi z elementami ze szkła? A może aplikacje ze stali nierdzewnej? W Hörmann znajdziesz idealne rozwiązanie dopasowane do każdej aranżacji i stylu wnętrza.

BaseLine – model drzwi wewnętrznych o ponadczasowej elegancji.

Jeżeli szukacie drzwi wewnętrznych o ponadczasowej elegancji, które zawsze będą modne i będą dobrze wyglądały w każdym wnętrzu, proponujemy modele BaseLine. Drzwi wykonane są z pełnej płyty w wersji z przylgą lub bez przylgi.

Drzwi drewniane wewnętrzne dostępne są w czterech rodzajach powierzchni:

  • Duradecor powierzchnia – gładka – bardzo odporna na uderzenia. Występuje w 2 kolorach i 6 okleinach.
  • Duradecor powierzchnia – strukturalna – oddaje naturalny charakter drewna. Występuje aż 10 rodzajów oklein drewnopodobnych.
  • Naturalna okleina drewniana – wyjątkowa w swoim rodzaju. Występuje w 14 rodzajach forniru.
  • Powierzchnia lakierowana – występuje w 4 kolorach lub innych do wyboru z palety RAL.

Concepto DesinLine – drzwi wewnętrzne do stylowego i zindywidualizowanego wnętrza

Dzięki użyciu drzwi Concepto DesinLine możemy stworzyć stylowe i zindywidualizowane wnętrze. Możliwość łączenia dowolnie powierzchni ultramatowej, łupka i lnu z kolorami: białym, jasnoszarym, antracytowym czy brązowoszarym daje nam wyjątkowy komfort pielęgnacji oraz wysoką jakość wykonania i wytrzymałości. Powierzchnia ultramatowa jest aksamitna w dotyku a dodatkowo charakteryzuje się najwyższą odpornością na uderzenia. Struktura łupka jest podobna do struktury reliefu a len ma delikatną strukturę o naturalnym wyglądzie. Wszystkie te powierzchnie drzwi wewnętrznych tworzą stylowe i piękne wnętrze. Podobnie jak modele BaseLine drzwi Concepto występują w wersji bezprzylgowej lub z przylgą.

DesignLine – nowoczesny design na najwyższym poziomie

Jeżeli szukasz nowoczesnych drzwi wewnętrznych z aplikacjami ze stali nierdzewnej, pogłębionymi szczelinami lub nowoczesnymi połączeniami drewna i szkła to znajdziesz je wśród bogatej oferty modeli DesignLine. Ponadto drzwi DesignLine są dostępne w najróżniejszych wariantach:

  • Stripe – z wytłaczanymi rowkami
  • Groove – z pogłębionymi szczelinami
  • Steel – z nawierzchniowymi aplikacjami
  • Plain – ze zlicowanymi aplikacjami zagłębionymi w płycie drzwiowej
  • Rail – połączenie drewna i szkła. Pasujące do wzorów drewnianych drzwi DesignLine
  • Pure – z prostoliniowym elementem szklanym wpuszczonym na całej długości skrzydła drzwi

ClassicLine – drzwi dla miłośników klasyki i elegancji

Jeżeli cenicie sobie klasyczne wzory to drzwi ClassicLine na pewno odpowiedzą na Wasze oczekiwania. Są to przede wszystkim ponadczasowe wzory, które doskonale wpisują się w styl tzw. wiejskiego domu.

GlassLine – jasna przestrzeń dzięki szklanym drzwiom wewnętrznym

Dzięki zastosowaniu szklanych drzwi wewnętrznych otrzymujemy nie tylko eleganckie i szykowne wnętrze, ale dodatkowo zyskujemy wrażenie otwartej przestrzeni. Hörmann oferuje szklane drzwi pasujące do każdego wnętrza zarówno w wersji skrzydłowej z drewnianą ościeżnicą jak i w wersji przesuwnej.

Podsumowując jeżeli szukasz drzwi wewnętrznych wysokiej jakości sprawdź ofertę Hörmann i wybierz coś dla siebie.

RASTOR • Autoryzowany Partner & Serwis Hörmann

Biuro Handlowe i Serwis
Niedźwiedź 63
32-090 Słomniki/k.Krakowa

Godziny pracy: 8:00 - 17:00 ( pn - pt )
Tel./fax: ( 12 ) 387 27 77
Tel. komórkowy:
602 225 051 | 606 808 300